Technologie, które.. zmienią świat edukacji?

Parę tygodni temu zostałem zaproszony przez Jacka Siadkowskiego z firmy Gerere Fun for Good do wspólnego projektu. Jego celem było zorganizowanie spotkania w luźnej atmosferze, gdzie przedstawiciele naszego rynku e-learningowego będa mogli się wzajemnie inspirować i wymieniać doświadczeniami.

Przygotowałem na to spotkanie prezentację, w której postarałem się zebrać przykłady technologii, mające według mnie największą szansę zrewolucjonizować (a przynajmniej pchnąć do przodu;) edukację.

Sądząc po zainteresowaniu i pytaniach, które uczestnicy zadawali mi w trakcie i po spotkaniu, udało mi się zebrać interesujące materiały i przykłady.

Znajdziecie je wszystkie w poniższej prezentacji. Dodałem dodatkowe slajdy z komentarzami (to te brzydsze z tekstem;), żeby dało się zrozumieć o co chodzi nawet bez mojej osoby z mikrofonem:)

Bardzo liczę na Wasze komentarze i inspiracje!

Do zobaczenia na kolejnym meetupie!:)

Reklama

3 myśli na temat “Technologie, które.. zmienią świat edukacji?

  1. Bartek, Twój blog jest wciągający : ) Czy możesz polecić kogoś/firmę z rynku w PL, kto byłby skłonny zrobić prezentację wewnętrzną (w korporacji) w zakresie stosowanych rozwiązań w technologii typu AR/VR/MR lub AI? Chętnie skontaktuję się z Tobą na priv.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s