L&D Meetup za nami! Moja prezentacja, Wasze opinie..

W piątek w wylansowanym budynku Vitkac w Warszawie, oprócz sklepów pełnych torebek Louis Vuitton, szpilek Louboutina i sukienek Versace warto było też odwiedzic konferencję L&D Meetup.

6 prelegentów i ponad 160 przedstawicieli Polskiego i zagranicznego biznesu spotkało się, aby (w zależności od prezentacji) pochwalić się swoimi osiągnięciami/ponarzekać na Polski rynek (ja zblendowałem:)

Bardzo fajne wydarzenie networkingowe, fajne inspiracje i… pyszne desery;)

Bartek LD meetup2

Moja prezentacja miała na celu zmotywowanie to zmian – przeanalizowanie swoich działań i stworzenie w swojej organizacji środowiska sprzyjającego potrzebom szkoleniowym współczesnych pracowników. Zebrałem bardzo ciekawe analizy i statystyki rynkowe, zblendowałem je z przykładami, poczuciem humoru…oraz szczyptą nerwów;)

Jak wyszło?

Mam nadzieję, że Wam się podobało i jeszcze kiedyś będziecie chcieli mnie posłuchać.:) Dla mnie było ogromną przyjemnością spotkac Was lajf (mimo, że cały czas staram się być bardziej didżital;) Jeżeli spodobała się Wam moja prezentacja to poniżej możecie ją przejrzeć w spokoju. Jestem bardzo ciekawy Waszych pytań i opinii.

C U Online!:)

http://www.slideshare.net/polakpl/polski-rynek-ldelearningowy-jak-jest-vs-jak-powinno-by

Zależy mi na rozwoju moich umiejętności prezentacyjnych, dlatego chciałbym Wam poprosić o „onlajnowy” feedback do mojej ostatniej prezentacji. Dziękuję za pomoc!:) C U Online!

Link do ankiety: Ocena mojego wystąpienia

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s