E-learning day 4.06.2014 – Spotkajmy się!

4 czerwca w Warszawie odbędzie się konfenercja E-learning day. Ostatnio mamy ich wysyp, ale ta powinna Was zainteresować, bo będzie się skupiać na najnowszych technologiach w edukacji: augmented reality, sztuczna inteligencja…drony:) Myślę, że powinno być ciekawie, tym bardziej, że jak zapewniał mnie organizator będziemy mieli szanse pobawić się tymi rozwiązaniami.

Dodatkowo motywacją, żeby przyjść będzie moja króka prezentacja, na której postaram się zaprezentować w sposób błyskotliwy, profesjonalny i zabawny (mam nadzieję, że nie skończy się na ostatnim:) nasze firmowe pomysły na zwiększanie zainteresowania e-learningiem w korporacji. Skupię się głównie na opisywanym parę dni temu Laboratorium E-learning, ale wspomnę też o paru inych pomysłach. Jak mówią bracia Figo Fagot obiecuję, że będzie elegancko i przynajmniej przeciętnie!:)

Fajnie byłoby się spotkać przy lampce kawy:) Dla pierwszych 100 osób, które się zarejestrują udział jest bezpłatny, ale trzeba to zrobić do 30 kwietnia (czyli jeżeli czytasz to dzisiaj to do jutra:)

Zachęcam i zapraszam!

http://elearning-day.pl/

 

E-learning day

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s