Obecny!:)

Uffff… długo to trwało, ale w końcu na tyle uporządkowałem swoje procesy prywatne i firmowe, że mogę wrócić do mojego opuszczonego bloga. Umówiliśmy się, że od teraz regularnie będę umieszczał na nim nowe wpisy:)

Co u mnie? Nadal młody, ambitny, kreatywny i wkręcony w e-learning we wszystkich postaciach:) Przez ostatni rok udało mi się wdrożyć w mojej firmie ponad 100 dedykowanych szkoleń z każdej możliwej dziedziny (w obszarze ubezpieczeń:), powalczyć z dostawcami (i poświętować) i co najważniejsze doprowadzić do sytuacji, w której ludzie sami zgłaszają chęć odbycia jakiegoś szkolenia (poza standardowymi przypadkami gdy Zasady Bezpieczeństwa Informacji były do piątku a mamy poniedziałek:) Plany na ten rok są ambitne. Mój wzmocniony zespół (Nareszcie!!:) ma nie tylko zachęcić ludzi do interesowania się e-learningiem, ale wręcz zaangażować ich w jego tworzenie. Wyzwanie jest sporo bo po drugiej stronie serwera jest 12 tyś. osób o zróżnicowanych doświadczeniach, poglądach i zainteresowaniach (od różnych dyscyplin sportowych po hodowanie papużek:)

Jestem pełen nadziei (ona umiera podobno ostatnia:) bo jak to mówimy u nas na korytarzu Wygrywamy razem! (do porażek jakoś nikt nie chce się przyłączać:)

Mam także prośbę/zadanie do Was. Uwielbiam pisać na blogu i dzielić się z Wami sieciowymi znaleziskami na grupach, ale prawdziwej energii dodają mi Wasze komentarze. Jakiś czas temu zauważyłem, że najwięcej można się dowiedzieć podczas dyskusji i wojny na argumenty dlatego chętnie zawsze odpowiadam nawet na krytyczne wpisy (sam czasami takie lubię wrzucić, żeby podkręcić dyskusję:)

Do boju!:)

Reklama

Jedna myśl na temat “Obecny!:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s