Akcja Motywacja!!

Czytam teraz bardzo ciekawą książkę na temat motywacji. To co zaskoczy pewnie większość pracodawców, to fakt, że bonus finansowy lub kara nie zawsze jest najlepszym sposobem podniesienia efektywności pracowników. Wprost przeciwnie – często wpływa negatywnie na zaangażowanie i kreatywne myślenie podwładnych.

Co zatem działa?

Na przykład stworzenie odpowiedniego środowiska pracy, danie pracownikom większej swobody w działaniu, pochwała za dobrze wykonane zadanie.

Piszę tego bloga i udzielam się na grupach e-learningowych z dwóch..może trzech powodów. Po pierwsze marzy mi się prawdziwa onlinowa społeczność specjalistów w naszej dziedzinie, po drugie jest to idealna onlinowa wizytówka, która pokazuje potencjalnym pracodawcom moje doświadczenie i zainteresowania, po trzecie jest to świetne archiwum różnego rodzaju materiałów na temat e-learningu.

To co mnie nakręca to m.in. rozmowy z Wami, komentarze, wzajemna pomoc. Myślę, że wiele osób myśli podobnie. W Polsce mamy sporo osób piszących blogi i współtworzących społeczności e-learningowe. Mamy jednak ciężkie zadanie, gdyż jesteśmy jak samotne latarnie. Po wynikach w Google Analytics możemy podejrzeć, które tematy Was interesują, a które nie, ale nie mamy szans wymienić się doświadczeniami. Nawet jak nie mamy racji, coś źle napiszemy, to nikt nas nie objedzie:)

Dlatego chciałbym do Was zaapelować.

ZOSTAWIAJCIE SWÓJ ŚLAD W SIECI

Ja od niedawna w każdym miejscu, które odwiedzam, zostawiam swoją opinię.

Jeżeli przeczytaliście jakiś wpis na blogu lub forum, dajcie znać co o nim sądzicie. Nawet krótkie "fajny temat" jest dużo warte. My widzimy, jakie tematy Was interesują, a Wy tworzycie swoje onlinowe ID, które może pomóc w Waszej karierze.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s