„Przewodnik po e-learningu” Marka Hyli

Ostatnio jedna studentka pisząca pracę magisterską w tematyce e-learningowej poprosiła mnie, abym jej polecił jakieś materiały po polsku dotyczące tego zagadnienia. Muszę przyznać, że miałem mały problem, bo staram się dużo czytać, ale są to prawie wyłącznie publikacje zagraniczne. Przypomniałem sobie jednak o książce kolegi z grupy e-learningowej Marka Hyli – "Przewodnik po e-learningu". Przyznaję bez bicia, że nie czytałem, ale miałem okazję ją przejrzeć i byłem pozytywnie zaskoczony bo była inna od sztywnych publikacji, które miałem okazję ostatnio przeglądać na targach książki. Marek jest jednym z lepszych specjalistów i znawców e-learningu w Polsce. Część z Was na pewno spotkała się z jego komentarzami na naszych grupach, które potwierdzają moje słowa.
Książka okazała się strzałem w dziesiątkę, okazała się zrozumiała dla początkującego "fana e-learning", a jednocześnie wystarczająco zgłębia wiele zagadnień.
Dzisiaj na portalu Edunews znalazłem informację, że została wydana trzecia edycja książki Marka. Myślę, że dla wielu osób będzie to nieocenione źródło wiedzy i start e-learningowej przygody.


Ilustracja: Profinfo
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s